Proč ne Baroš? Nehodí se Mourinhovi

Útočník Liverpoolu Milan Baroš nebyl nominován na utkání předkola Ligy mistrů. To znamená jediné, klub ho chce prodat. Proč ale nemůže jít do Chelsea?

Je rychlý, běhavý, má ohromnou výdrž a skvělé zakončení. Potvrdil to několikrát, hlavně na EURO 2004, kde se stal s pěti brankami nejlepším střelcem turnaje.

Nyní ho trenér Liverpoolu Rafael Benítez nepotřebuje. Svoji sestavu chce stavět především na dvojici Morientes-Cissé, a proto si nemůže dovolit postavit Baroše do soutěžního utkání Ligy mistrů, protože by pak pochopitělně nemohl hrát v této sezoně za jiný tým a jeho cena by tak razantně klesla.

Baroš v prvním utkání nenastoupil, do odvety nebyl ani nominován, což dává jasně najevo, že klub stále čeká na zajímavou nabídku.

Dnes britská média informovala o zájmu nováčka Premier league West Hamu United, který nabízí 5,5 milionů liber. O Baroše dříve také stála Valencia a Lyon, ale první tým se posílil zadarmo Kluivertem a druhý český útočník odmítl.

Určitě vás však napadne: nehodil by se Baroš přece jen do CFC? Má k tomu skvělé předpoklady, jenže Jose Mourinhovi se tento typ fotbalisty do jeho koncepce nehodí.

Chelsea hraje na „hro?áka“ Drogbu. Po stranách se budou točit Robben, Wright-Phillips, Duff a Cole. Ve středu pole bude operovat Lampard, Makelele a přednimi Gudjohnsen.

Opravdu, když se na to tak podíváte, Baroš se tam prostě nevejde. „Chci se poprat o místo v Liverpoolu,“ uzavřel český útočník.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.