Mourinho: Vypadalo to, jako by nás bylo dvanáct

Tak strhující podívanou portugalský trenér Chelsea José Mourinho hodně dlouho nezažil. „Náš výkon byl neuvěřitelný,“ rozplýval se na po zápasové tiskové konferenci. Chelsea totiž zvládla otočit nepříznivé skóre i v deseti lidech.

Mourinho v žádném případě nechtěl jmenovat nejlepšího hráče utkání. „Každý hráč byl úžasný,“ míní Portugalec. „Bylo to skvělé představení pod velmi těžkými událostmi,“ naráží na branku hostujícího hráče Collinse již po deseti minutách hry.

„Není normální vyhrát 4:1 poté, co prohráváte 0:1 s deseti lidmi. Sice nás bylo deset, ale vypadalo to jako by nás bylo dvanáct,“ prohlásil po utkání José Mourinho. „Neměli bychom se obávat toho, co bude. Všechno je nyní v našich rukou.“

Mourinho byl neš?astný po vyloučení jeho krajana Nuno Maniche, kterému se začervenalo před očima již v sedmnácté minutě po faulu na Scaloniho. „V taktice jsme s tím problém neměli, protože s hraním o deseti lidech máme už zkušenosti,“ řekl portugalský stratég.

Novináři se na tiskovce Mourinha zeptali, co říká na Manichův zákrok, kterým zdevastoval Scaloniho? „Ještě jsem ho neviděl v televizi, ale z mé pozice to vypadalo na žlutou kartu. Nechci ale již mluvit o rozhodčím. Preferuji mluvit o výkonu, hráčích nebo výsledku,“ uzavřel Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.