Preview: Chelsea vs. West Ham United

Je poněkud smutné, že o nejdůležitější body se musíme prát s týmem, který nám dal dvě velké hvězdy a jednu vycházející. Smutné časy to padají na londýnský kraj…

Přímo k obědu v Anglii začne zápas Chelsea s Hammers. Derby vždy vítané asi nejvíce chuligány. Na straně hostů jsou dvě zranění. Christian Dailly ještě není fit a brankář Caroll se zotavuje po operaci. Náš obránce Glen Johnson, který je odchovancem Hammers, je také po operaci.

Joe Cole, který je jednou z velkých hvězd mládežnického systému West Hamu stejně jako Frank Lampard, prohlásil, že Manchester United má ještě co dohánět a dost ostatních hráčů věří v titul. Navíc Red Devils mají v tomto kole stíženou situaci. Čeká je rozjetý Arsenal. Na straně Hammers nastupuje méně známý z bratrů Ferdinandů, Anton se jistě bude prát i za Ria. Přeruší Gunners manchesterskou sérii vítězství? Je jasné, že jim hodně fanoušků Blues bude držet palce jako nikdy jindy.

Ale i na trávníku Stamford Bridge se nedá očekávat jednoduché utkání (zvláště po našich minulých výkonech). Do sestavy se vrací William Gallas. Je dosti pravděpodobné že nastoupí, protože Del Hornovi jeho návrat nevyšel. Byla na něm vidět nervozita a křečovitost. Ještě více stíženou situaci měl, když se jednou v nedělním tisku dočetl, že nepojede na MS. Gallas jistě svou elegancí v obraně a rychlostí na křídle pomůže rozhýbat naší hru na levé straně.

Minulé utkání proti West Hamu na jejich stadionu na začátku ledna jsme vyhráli. Joe Cole nepomohl nastoupit kvůli kartám. V neděli tomu bude jinak, údajně už se prý těší, až svému bývalému klubu ukáže, co se u nich naučil. Zápas to bude velice zajímavý a Chelsea musí vyhrát tři body pokud chce titul!

Stadion
Název: Stamford Bridge
Kapacita: 42, 200
Sestavy

Chelsea: Čech, Cudicini, Ferreira, Geremi, Gallas, Terry, Carvalho, Huth, Del Horno, Gallas, Makelele, Lampard, Essien, Maniche, Gudjohnsen, J Cole, Duff, Wright-Phillips, Crespo, Drogba.

West Ham United: Hislop, Ferdinand, Gabbidon, Collins, Konchesky, Benayoun, Reo-Coker, Mullins, Etherington, Ashton, Harewood, Walker, Scaloni, Fletcher, Sheringham, Zamora, Katan, Clarke, Ward, Newton.

Rozhodčí:
Chris Foy

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.