Splňte si svůj sen! Zažijte Chelsea naživo!

Také si představujete během sledování utkání v televizi, jaká atmosféra musí panovat na stadionu? Jak vypadají hvězdy Blues Eden Hazard, Willian, Jorginho a další naživo? Možnost šáhnout si na jeden z nejkrásnějších stadionů v Anglii. Projít se po stadionu a nakupovat v oficiálním obchodě Chelsea FC. A to vše spojit s prohlídkou Londýna?

Už si to nepředstavujte, s námi to zažijete! Ve spolupráci s cestovní kanceláří Sporttour.cz, která má dlouholeté zkušenosti s cestováním za fotbalem, se o tento zážitek na celý život podělíme s Vámi.

Možná jste o splnění tohoto snu už několikrát uvažovali. Báli jste se však zájezd sami absolvovat. Ať už z důvodu komplikovaných organizačních záležitostí (nákup letenky, vstupenky, domluvení ubytovaní, přeprava z letiště do centra Londýna, doprava po Londýně, jazyková bariéra nebo jste nesehnali parťáka na tento výlet). S námi se o tyto věci starat nemusíte, všechno zařídíme my!

Naší velkou výhodou je, že v čele skupiny bude delegát, který má dlouholeté zkušenosti s cestováním na sportovní události. O veškeré potřebné věci se postará. A věřte mi, že si tak tento výlet o to víc užijete. Poznáte nové lidi se stejným zájmem, vytvoříme bouřlivou atmosféru na stadionu a užijeme si památky i večerní zábavu Londýna.

Zájezd zahrnuje

  • vstupenka na vybrané utkání
  • letecká doprava Brno/Praha/Bra­tislava – Londýn; Londýn – Brno/Praha/Bra­tislava včetně všech poplatků
  • ubytování v 3* hotelu v centru Londýna
  • doprava z letiště do centra Londýna a zpět
  • služby delegáta

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, proto je možné změnit (s vlivem na konečnou cenu zájezdu) např. místo odletu (Praha, Bratislava aj.), počet dní pobytu, ubytování apod. Ceny sdělíme na vyžádání.

Cestovní a zdravotní pojištění při cestách do zahraničí není součástí základní ceny zájezdu. Toto pojištění můžeme zprostředkovat, nebo si jej zákazník individuálně sjedná.

Aktuálně vám nabízíme následující zájezdy

5.4. – 7.4.2019 (6.4.2019 utkání) – Chelsea FC – West Ham (Premier League)
akční cena zájezdu: od 12.880 Kč
akční cena platí při objednání zájezdu do 8.2.2019 (zbývá 5 vstupenek)

19.4. – 21.4.2019 (20.4.2019 utkání) – Chelsea FC – Burnley (Premier League)
akční cena zájezdu: od 12.880 Kč
akční cena platí při objednání zájezdu do 18.2.2019 (zbývá 6 vstupenek)

Splňte si svůj sen a nezávaznou objednávku zájezdu zašlete na info@sporttour.cz ve tvaru: Typ utkání, Vaše jméno, e-mail, tel. kontakt.


Z důvodu omezeného počtu vstupenek Vám doporučujeme včasné objednání zájezdu.
V případě zájmu o zájezd či jakékoliv dotazy zasílejte na info@sporttour.cz nebo volejte +420 732 963 976

Po odeslání objednávky zájezdu Vás budeme kontaktovat a následně Vám zašleme cestovní smlouvu a platební instrukce.

Objednávka se stává závaznou podpisem cestovní smlouvy a v den přijetí platby na náš bankovní účet. S odesláním platby na náš bankovní účet souhlasíte s obchodními podmínkami.

U těchto zájezdů spolupracuje Sporttour.cz s cestovní kanceláří Pavel Hégr – ČESTYL, která je pojištěna ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. (povinné smluvní pojištění cestovní kanceláře) u pojišťovny Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Jsme s vámi také na Facebooku, kde naleznete spoustu fotografií, aktuálních informací a mnoho dalšího.

Obchodní podmínky zde

Podmínky ochrany osobních údajů zde

Zažijte s námi nezapomenutelný zážitek!

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.