Splňte si svůj SEN! Leťte s námi na Chelsea - Huddersfield!

Také si představujete během sledování utkání v televizi jaká atmosféra musí panovat na stadionu? Jak vypadají hvězdy Blues Eden Hazard, Cesc Fabregas, Thibaut Courtois a další naživo? Možnost šáhnout si na jeden z nejkrásnějších stadionů v Anglii. Projít se po stadionu a nakupovat v oficiálním obchodě Chelsea FC. A to vše spojit s prohlídkou Londýna?

Už si to nepředstavujte, s cestovní kanceláří Sporttour.cz to zažijete! Po dlouholetých zkušenostech s cestováním za fotbalem se o tento zážitek na celý život podělíme s Vámi.

Cestovní kancelář Sporttour.cz nabízí zájezdy na domácí utkání Premier League, Champions League, FA Cup, Capital One Cup.

Možná jste o splnění tohoto snu už několikrát uvažovali. Báli jste se však zájezd sami absolvovat. Ať už z důvodu komplikovaných organizačních záležitostí (nákup letenky, vstupenky, domluvení ubytovaní, přeprava z letiště do centra Londýna, doprava po Londýně, jazyková bariéra nebo jste nesehnali parťáka na tento výlet). S námi se o tyto věci starat nemusíte, všechno zařídíme my!

Naší velkou výhodou je, že pojedeme jako PARTA fanoušků Chelsea FC. V čele bude delegát CK Sporttour.cz, který má dlouholeté zkušenosti s cestováním za fotbalem. O veškeré potřebné věci se postará. A věřte mi, že si tak tento výlet o to víc užijeme. Poznáte nové lidi se stejným zájmem, své známé z virtuálního světa diskuze, vytvoříme bouřlivou atmosféru na stadionu a užijeme si památky i večerní zábavu Londýna.

Zájezd zahrnuje

  • vstupenka na vybrané utkání
  • letecká doprava Brno/Praha/Bra­tislava – Londýn; Londýn – Brno/Praha/Bra­tislava včetně všech poplatků
  • ubytování v 3* hotelu
  • doprava z letiště do centra Londýna a zpět
  • služby delegáta

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, proto je možné změnit (s vlivem na konečnou cenu zájezdu) např. místo odletu (Praha, Bratislava aj.), počet dní pobytu, ubytování apod. Ceny sdělíme na vyžádání.

Cestovní a zdravotní pojištění při cestách do zahraničí není součástí základní ceny zájezdu. Toto pojištění můžeme zprostředkovat, nebo si jej zákazník individuálně sjedná.

Aktuální nabídka zájezdů

20.4. – 22.4.2018 (21.4.2018 utkání) – Chelsea FC – Huddersfield Town (Premier League)
cena zájezdu: 11.890 Kč
lze objednat do 6.3.2018

Kompletní nabídku zájezdů na Chelsea FC naleznete na stránkách Sporttour.cz. Udělejte radost svým blízkým darováním dárkového poukazu na exkluzivní zájezd.

Z důvodu omezeného počtu vstupenek Vám doporučujeme včasné objednání zájezdu.
V případě zájmu o zájezd či jakékoliv dotazy zasílejte na info@sporttour.cz nebo volejte +420 732 963 976

Objednávky zájezdu zasílejte na info@sporttour.cz ve tvaru: Typ utkání, Vaše jméno, datum narození, bydliště, e-mail, tel. kontakt.

Poté Vám bude zaslán e-mail s cestovní smlouvou a platebními instrukcemi.

Objednávka se stává závaznou podpisem cestovní smlouvy a v den přijetí platby na náš bankovní účet. S odesláním platby na náš bankovní účet souhlasíte s obchodními podmínkami.

U těchto zájezdů spolupracuje Sporttour.cz s cestovní kanceláří Pavel Hégr – ČESTYL, která je pojištěna ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. (povinné smluvní pojištění cestovní kanceláře) u pojišťovny Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Jsme s vámi také na Facebooku, kde naleznete spoustu fotografií, aktuálních informací a mnoho dalšího.

Obchodní podmínky zde

Fotogalerie z proběhlých zájezdů

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.