Modrá vs. Rudá: Kdo vyhraje?

Modré vojsko pomalu ztrácí na kvalitě. Rudá armáda proto zbrojí a připravuje se na protiútok. Ano, je to tak. Manchester United je zpět v boji o titul. Podaří se nám udržet sedmi bodový náskok? Naši fotbalisté jsou přesvědčeni, že ano.

Eidur Gudjohnsen v předešlém článku prohlásil, že je přesvědčen o titulu. Téměř stejná slova použil o den později také krajní záložník Joe Cole. „Když vyhrajeme naše domácí zápasy, bude to ok,“ uvedl.

Cole přiznal, že poslední vystoupení v Birminghamu nebylo ze strany Chelsea zrovna ideální. Nicméně Chelsea stále vede tabulku Premier League o sedm bodů před druhým Manchesterem United.

„Sedm bodů je stále velký náskok. Jsme si jistí, že znovu vybojujeme titul. Máme před sebou šest zápasů a čtyři vítězství jsou to, co potřebujeme k dokončení této práce. Potřebujeme se jen dostat zpět na vítěznou cestu,“ dodal Cole.

K Joeovi se přidává také stoper Ricardo Carvalho, který United nedává žádné šance. „Nemají dost energie stát se šampiony. I přestože by United porazili Arsenal, titul stejně bude náš. Máme velkou výhodu vyhrát trofej po druhé za sebou,“ říká portugalský obránce.

„Jsme nejlepší tým v Premiership, ukazujeme to v posledních dvou letech. Mnoho lidí nás kritizuje jen kvůli tomu, že jsme stále nejlepší,“ uzavřel.

Na Old Trafford ještě neřekli poslední slovo

„O titulu ještě rozhodnuto není. Věřím, že poslední slovo budeme mít my,“ řekl útočník Rudých Ďáblů Louis Saha. „Chelsea ale musí chybovat, čehož jsme si dobře vědomi, a my naopak nesmíme ztrácet,“ dodal.

Velkou šancí cítí také manažer našeho soka Alex Ferguson: „Před víkendem si všichni mysleli, že Blues přehrají Birmingham a podívejte, co se stalo. My jsme přitom ve vynikající formě a proto máme jedinečnou šanci se prosadit, skoro bych řekl, že nejlepší šanci za posledních pár let.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.