Další Španěl = další křídlo?

Za chvíli skončí sezóna a kluby si začínají spočítávat finance. Dříve než začne honička na Torrese je v oběhu jiný Španěl- Joaquin z Realu Betis. Mourinho ho chtěl už minulý rok, bude letos úspěšnější? Avšak, není to opravdu zbytečný hráč?

Talent doopravdy má, je mu 24, je v reprezentaci a nyní se o něj začínají zajímat i jiné kluby. Minulý rok ho jeho klub ze Sevilly neprodal. Nyní se hromadí nápadníci, na seznamu jsou španělské velkokluby Barca a Real Madrid, následuje Valencie a se svoji troškou do mlýna sem klopýtá i Chelsea.

„Asi je čas, abych změnil svůj život,“ prohlašuje španělský internacionál. „Samozřejmě bych to chtěl zkusit i v jiné Zemi, nebyl bych první, ani poslední.“ To nahrává do karet Chelsea, ale není to už moc? Na křídlech máme čtyři neuvěřitelné hráče, smetánku svých reprezentací, tak co by zde Joaquin dělal? Nebo Chelsea najíždí na svou obvyklou politiku: „Nějaký klub chce hráče, tak honem, musíme ho chtít taky?“

Kdyby tento Španěl do Chelsea opravdu přišel, odporoučet by se mohli i takoví jako například Shaun Wright-Phillips, o kterém se mluví v Liverpoolu, nebo Robben, o kterém neustále básní jeho krajan Jol, který hlídá Kohouty v Londýně.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.