Joe Cole: Nebojíme se

Anglický reprezentant se rozpovídal na téma stylu hry Chelsea a Manchesteru United. Je toho názoru, že Red Devils už nemají šanci.

Chelsea je po nepříliš pro ně š?astném zápase s Birminghamem. Samozřejmě se ihned vyrojily spekulace, zda si Blues nechají proklouznout mezi prsty náskok, který si v první polovině sezóny nadělali.

“United spojili síly a bojují. Co byste ale čekali od skvělého klubu, který vede vynikající Sir Alex Ferguson?ptá se novinářů Joe. ”My se prostě snažíme vyhrávat. Někteří lidé nemají rádi, jakým způsobem hrajeme, ale my hrajeme furt stejně jako poslední dva roky.”

“Myslím, že hráči si toho moc nevšímají. Chtějí prostě hrát fotbal a na tom manager nic nezmění. Pro mě je hlavní se dost koncentrovat na Premier League a FA Cup. Nějaký jiný titul by byl samozřejmě také úžasný, ale teď je hlavní tenhle double.

Na Manchester United samozřejmě nezapomněl a tento tým pochválil. “Ferguson má tým, který hraje velice dobře a má tam jména jako Wayne Rooney, Louis Saha, Cristiano Ronaldo anebo Ryan Giggs, což jsou podle mého názoru vynikající hráči.”

“Samozřejmě nás chtějí co nejvíc vystresovat a to se jim také daří, ale to je to, co my potřebujeme! To z nás může dostat jen to nejlepší! Neohlížíme se. Víme, že potřebujeme vyhrát čtyři utkání, a? Manchetser dělá cokoli a to je pro nás nejdůležitější!”

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.