Abramovič vyhodil Mourinha a Terryho!

Tak to je rána! Nečekaně dnes brzy ráno výkonný ředitel Peter Kenyon médiím oznámil, že z funkce trenéra byl odvolán José Mourinho. Navíc tým opuští i jeho prodloužená ruka – John Terry!

Peter Kenyon to pojal velmi diplomaticky: „Pro tuto změnu jsme se rozhodli v zájmu dobra klubu Chelsea FC. Díky těmto změnám můžeme opět nastartovat náš zhaslý motor.“

Josého Mourinha hned kontaktoval Real Madrid a zdá se, že nic nebrání tomu, aby se portugalský kouč upsal Bílému baletu.

Nepochopitelný krok vedení Chelsea udělalo také v případě Johna Terryho. „V poslední době dělal spoustu hrubých chyb, nemáme se s ním o čem bavit,“ míní Kenyon.

Terry se zřejmě stane fotbalistou Barcelony, která bývalému kapitánovi Chelsea nabídla čtyřletou smlouvu s tím, že se již příští týden může připojit k týmu.

Kapitánskou pásku prý v dnešním utkání navlékne Maniche. A kdo bude novým trenérem? „Mohl by to být Rijkaard nebo Wenger, oba souhlasili, ale my chceme někoho speciálního. Třeba Jarda Hřebík by naše hráče srovnal do latě.“

A teď jedním slovem můžeme už jen dodat – apríl :-)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.