Preview: Chelsea vs. Man City

Na řadě je 31. kolo a pro nás to znamená Manchester City. Na Stamford Bridge se bude znovu bojovat o tři body, proti sobě nastoupí dva týmy v modrých dresech. Kdo vyhraje „bratrský“ souboj?

UTKÁNÍ BUDEME SLEDOVAT ON-LINE

José Mourinho má k dispozici všechny až na suspendovaného Gallase a Robbena. Naši soupeři se potýkají se zdravotními problémy.

Shaun Wright-Phillips hrál v minulých utkáních a doufá, že si vysloužil důvěru našeho managera a nastoupí proti svému bývalému klubu.

Za City stále nastupuje jeho nevlastní bratr Bradley. Setkají se zítra tváří v tvář?

Historie Manchesteru City se psala velice rychle. Klub byl založen 1880 a v roce 1904 už si na účtenku psal vítězství v FA Cupu. Bohužel v posledních letech je zastínili rivalové United.

V letošní sezóně jsou zatím skoro uprostřed na jedenáctém místě. Poslední dvě utkání Blues z Manchesteru prohráli vždy o gól. 1:0 je na jejich stadioně porazil Wigan a kolo před nimi prohráli City v Portsmouthu 2:1.

Na Chelsea si po její prohře všichni věří. Ve středu se však Blues z Londýna probudili a se svým sympatickým výkonem se ženou dál.

Stadion
Název: Stamford Bridge
Kapacita: 42, 200
Sestavy

Chelsea: Čech, Cudicini, Ferreira, Geremi, Terry, Carvalho, Huth, Del Horno, Gallas, Makelele, Lampard, Essien, Maniche, Gudjohnsen, J Cole, Duff, Wright-Phillips, Crespo, Drogba.

Man City: James, Weaver, D Mills, Dunne, Distin, Thatcher, Sommeil, Richards, Croft, Ireland, Musampa, Vassell, Wright-Phillips, Flood, M Mills, Miller, Grimes, Laird.

Rozhodčí:
Rob Styles

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.