José potěšen příchodem Wright-Phillipse

José Mourinho je nadšený z příchodu Shauna Wright-Phillipse a stále doufá, že se Michael Essien přidá k jeho hvězdnému týmu.

Chelsea minulou sezonu s přehledem získala titul, ale Mourinho se rozhodl na soupisce udělat několik změn, a proto si vybral Shauna Wright-Phillipse z Manchesteru City jako svůj letní přestupový cíl.

„Je jeden z nejlepších hráčů v Anglii,“ řekl Mourinho pro Sky Sports. „Je mladý a má možnost se zlepšovat. Má vlastnosti, které má moderní fotbalista mít. On je rychlý, inteligentní, kreativní a dokáže obejít protihráče.“

„On, Joe Cole, Damian Duff a Arjen Robben budou pokrývat křídelní prostory a s ním nebudeme mít problémy, když budou Robben a Duff zranění. Příští léto bude Mistrovství světa a národní týmy odehrají hodně přátelských utkání. My budeme bojovat o pět titulů, tak potřebujeme mít každé místo v sestavě zdvojené.“

Mourinho potřebuje do své sestavy ještě jednoho hráče na post středního záložníka, tak chce získat Michaela Essiena z Lyonu.

„Smertin odešel do Charltonu, Scotty do Newcastlu a koupili jsme jen mladého Diarru. To je oblast, kde nemáme problémy, ale máme prostor, tak se proto během letního přestupového trhu pokusíme získat ještě jednoho dobrého hráče,“ uzavřel Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.