Sázejte: 30. kolo

Přinášíme Vám další podrobný popis k utkáním: Fulham – Chelsea, WestBrom – Manchester United, Arsenal – Charlton + tipy na ostatní zápasy.

Fulham – Chelsea
(19.3. v 17:00)

Fulham v týdnu odehrál ligový zápas na hřišti Liverpoolu a odvezl si odtud výprask 5:1. V tomto kole přivítá na svém hřišti lídra Premier league – Chelsea. Když se podíváme do historie vzájemných zápasů, zjistíme, že Fulham ještě Cheslsea neporazil – z 11 zápasů skončili 3 remízou a 8 jich Chelsea vyhrála. Proto se nemůžeme divit, že sázkové kanceláře na Fulham vypslaly kursy blížící se až k 8,5 (Pinnacle Sports), ale viděl jsem kurs i 4,85. Fulhamu budou chybět tito hráči: Niclas Jensen a Dean Leacock. Chelsea si v minulém kole doma poradila s Tottenhamem 2:1, když jí 3 body v 92. minutě zajistil William Gallas. V těchto dnech se v Chelsea pořád omívá jméno Němce z Bayernu Mnichov Michaela Ballacka a podle zpráv je téměř jistý jeho příchod do Chelsea a to ještě před mistrovstvím světa v Německu. Tým je silný už teď a co teprv po jeho příchodu. Do Fulhamu si Chelsea nejspíš pojede pro výhru a potvrdí pozici vedoucího celku. Chelsea bude stále chybět Arjen Robben. V tomto zápase doporučuji vsadit výhru hostující Chelsea. Nejvyšší kurs na Chelsea najdete u BetSense.com 1,60; jinak se kursy pohybují kolem 1,45.

West Bromwich – Manchester United
(18.3. v 16:00)

West Bromwich v posledním kole remizoval v Birminghamu 1:1 a už 4 kola nepoznal chu? výhry. Naopak jeho soupeř – MU už 4× po sobě v lize vyhrál, naposledy doma s New Castlem 2:0, když oba góly dával Rooney. Vzájemné zápasy obou týmů hovoří jasně ve prospěch MU. MU prohrál pouze jednou a to v poháru v sezóně 2003/2004. Podle zpráv by MU mohl opustit mladý útočník Giuseppe Rossi, který by mohl odejít na hostování do konce sezóny do Preston North Endu. Do

tohoto střetnutí nezasáhnou Paul Robinson a Nigel Quashie za West Bromwich a v dresu MU nenastoupí Ole Gunnar Solskjaer, Alan Smith, Paul Scholes a Gabriel Heinze. MU bojuje o 2. místo v tabulce, a proto by si neměl dovolit ztácet body a věřím, že z tohoto zápasu si je odvezou. Tipuji výhru MU v kurse 1,60 u většiny kmenových sázkovek, na internetu jsou kursy kolem 1,50.

Arsenal – Charlton
(18.3. v 16:00)

Arsenal si v minulém kole doma poradil s Liverpoolem, který porazil 2:1. V dresu Arsenalu se po delší pauze zaviněné zraněními vrátí do sestavy Sol Cambell a Robin van Persie. Arsenalu bude nicméně stále chybět Freddie Ljungberg, který bude mimo hru ještě asi dva týdny dále Pascal Cygan, Ashley Cole, Lauren a Gael Clichy. Charlton může počítat se všemi hráči. Když jsem se díval na vzájemná střetnutí obou celků a porovnal formy obou mužstev tak se mi jako dobrý tip zdá over 2,5 u Pinnacle Sports kurs 2,00.

Zbytek kola:
Bolton – Sunderland 1 7/10 1,40
West Ham – Portsmouth 1 7/10 1,80
Blackburn – Middlesbrough 0 3/10 3,30
Manchester C – Wigan 10 6/10 1,20
Birmingham – Tottenham 02 5/10 1,30
Newcastle – Liverpool 0 3/10 3,10.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.