José je s Wright-Phillipsem spokojen

Manager hráčů Chelsea José Mourinho věří, že se křídelní útočník Shaun Wright-Phillips konečně vyrovnal se životem na Stamford Bridge.

SWP, který přišel loni v létě z Manchesteru City nedostával v průběhu sezony dostatek příležitostí, ale v posledních utkáních se ukazuje ve velmi dobrém skvěle a Mourinho je z něho ohromený.

„Tuším, že není lehké se vyrovnat s mým stylem hry, ale nyní je Shaun v pohodě a může zvládat tlak, který je na něj vyvíjen,“ pronesl manager The Blues. „Hraje čím dál lépe a myslím, že nakonec pojede i na mistrovství světa. Zároveň myslím, že jeho další sezona v Chelsea bude daleko, ale daleko lepší, než ta stále ještě probíhající.“

Samotný Wright-Phillips je se svou současnou formou spokojený, i protože odehrál z posledních osmi utkání hned sedm. „Má forma jde nahoru. Dostávám se na hřiště stále víc a taky jsem se pořádně usadil v západním Londýně,“ přispěchal se svým názorem maličký Shaun.

A v zápětí dodal: „Doufám, že se stále budu zlepšovat. Je to také tím, že jsem se přizpůsobil našemu stylu hry. Musíte vědět, že když je míč na jedné straně hřiště, tak se hned musíte drát dopředu a stát se tak vlastně druhým útočníkem.“

„Navíc jsou za mnou i fanoušci. Cením si všeho, co pro mě dělají a budu se snažit jim to splatit. Vím, že můžu hrát ještě lépe a ukázat jim, co doopravdy chtějí,“ dodal Wright-Phillips.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.