Barcelona dementovala zprávy ohledně Lamparda

Minulý týden jsme se dočetli, že by Frank Lampard mohl opustit Chelsea a přestoupit do Barcelony. Tyto zprávy se objevili krátce poté, co The Blues oznámili svůj zájem o Ballacka. Barca ale dnes veřejně tyto zprávy popřela.

Podle toho, co dnes přinesly anglické deníky, tak se Barcelona o Franka vůbec nezajímá. Čtenáři si mohli v The Daily Telegraph přečíst vyjádření jednoho vysokého činitele Barcelony: „Na jeho zisk nemáme žádnou šanci. Je jeden z hvězdných hráčů Chelsea a nemyslím, že by dovolili, aby odešel. Ale když se podíváte na naši kvalitu v záloze, tak zjistíte, že si vystačíme i bez něj.“

Sám Lampard se k celé situaci nevyjádřil, ale myslí si, že týmu Chelsea závidí všichni kritici. Především tedy managerovi José Mourinhovi. Podle něj je Mourinho kritizován i za to, že odvádí skvělou práci.

„Chce strašně moc vyhrávat a vše to neskutečně prožívá, ale oni jej stejně zkritizují. Všichni bychom měli být š?astní, že máme takovou osobnost. José se ze své práce opravdu těší. Nemyslím že žárlivost je to správné slovo. Je v tom něco jako závist, protože už dva roky vládneme domácí scéně,“ dodal Frank Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.