Ballackův příchod již je téměř jistý

Ballackův agent dnes prohlásil, že by se jeho svěřenec mohl stát hráčem Chelsea ještě před světovým šampionátem. Francouzské deníky přinesly zprávu, že Juventus Turín už krátce kontaktoval Williama Gallase.

Oběma hráčův vyprší po skončení této sezony ve svých týmech kontrakt a ani jeden z nich ještě nemá zajištěnou budoucnost. O Ballackovi se mluví jako o možné posile Chelsea a podle jeho agenta je to již hotovou věcí. Zatímco o Gallase se sice zajímá Juventus, ale také vedení The Blues touží po prodloužení kontraktu.

Michael Becker opět potvrdil, že Chelsea má největší šanci získat německého reprezentanta a dodává, že možný přestup by měl být uskutečněn ještě před Mistrovstvím světa v Německu. „Přestupové okno začíná v květnu, kdy také startuje Světový šampionát a myslím, že v té době už bude o jeho budoucnosti jasno.“

Podle Beckerových slov jsou mezi kandidáty i Inter Milan a Real Madrid, ale zároveň dodává: „Je tu několik zájemců, ale jediná Chelsea vede s námi jednání."

Odejde nakonec i Gallas?

Obránce William Gallas by mohl po skončení sezony opustit The Blues, vyprší mu totiž na Stamford Bridge smlouva. Mezi zájemce o tohoto obránce se řadí jak Juventus, tak Barcelona. A podle francouzských deníků se vedení Staré Dáme již pokusilo Gallase kontaktovat. A to přesto, že stabilní člen základní sestavy před nedávnem prohlásil, že si zvykl na post univerzálního obránce a že v Chelsea hodlá zůstat.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.