Mourinho by do Chelsea bral Nedvěda!

José Mourinho by uvítal příchod české reprezentační hvězdy Pavla Nedvěda. „I přes jeho věk je stále jeden z nejlepších hráčů na světě,“ míní portugalský lodivod londýnské Chelsea.

Třiatřicetiletý záložník mohl do Chelsea přestoupit už v roce 2003, kdy za něj naše vedení podalo Juventusu nabídku. Český fotbalista však svůj odchod zamítl. „Sleduji Pavla delší dobu, má skvělý talent, ale nechce hrát za Chelsea, protože chce ukončit svou kariéru v Juventusu,“ řekl Mourinho v exkluzivním rozhovoru pro deník Sport.

Mourinho také řekl, že zná několik českých fotbalistů a ví, že někteří z nich mají vysoké kvality. Redaktoři českého deníku se Portugalce nezapomněli zeptat také na Petra Čecha: „Je to profesionál a je radost s ním pracovat. Je to kvalitní brankář, navíc ještě mladý a může se zlepšovat.“

Dále také potvrdil, že se Jarošík do Chelsea už nevrátí, nebo? on a ostatní fotbalisté, kteří odešli (Smertin, Kežman, Tiago) chtějí hrát pravidelně. „A to se jim v Chelsea bohužel nepodařilo,“ dodal José Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.