Lampard do Barcy za 25. mil. liber?

Španělský klub FC Barcelona se snaží do svých spárů nalákat našeho záložníka Franka Lamparda poté, co se proflákl Mourinhův zájem o německého reprezentanta Michaela Ballacka.

Listy The People uveřejnily, že Lampard by mohl dostat pohádkový plat. barca nabízí 100 tisíc liber za týden, všechno se děje brzy poté, co vyhasli jejich naděje na přestup Thierryho Henryho.

Katalánci si údajně myslí, že jim hraje do karet i vypadnutí Chelsea z Ligy Mistrů. Zřejmě nabyli dojmu, že Lampardovi se zachtělo po spolupráci s Ronaldinhem, když viděl mizérii Chelsea.

Jako kdyby se s těmito spekulacemi roztrhl pytel. Média rozjela i novou variantu. Do Chelsea přijde Ballack, který už v našich dveřích jednou kopačkou s třemi pruhy stojí, a proto nebude mít Lampard vždy jisté místo. Nadšení Katalánci prohlašují, že zajistí, aby Lampard pořád měl jisté místo v sestavě.

Frankie se k ničemu nehodlá vyjadřovat. Není to však tak dávno, kdy podepsal novou smlouvu s Chelsea. A jeho plat není malý, navíc si je vědom, že tady je největší hvězdou, vedle Ronaldinha by tomu ale nemuselo být.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.