Lampard doufá ve zlepšení

Frank Lampard myslí, že nový trávník na Stamford Bridge pomůže hráčům Chelsea dostat se zpátky do formy, v jaké byli před osmifinále z Barcelonou.

Nejenom že The Blues vypadli z Ligy mistrů, ale navíc jsme za posledních 11 utkání dokázali zvítězit pouze pětkrát. Navíc na SB o víkendu přijede Tottenham a toto utkání pokřtí nový trávník. „Nikdo nebyl š?astný, že jsme museli hrát na takovém hřišti. Ale dokázali jsme špatné hřiště odstranit a to je pro nás dobrá zpráva,“ pronesl spokojený Lampard.

„Konečně budeme jistější při prvním dotyku s míčem, přihrávky budou kvalitnější a také budeme moci rychleji manipulovat s míčem.“

Lampard má stále problémy se svou kolenní šlachou, která mu nedovolila nastoupit v přátelském utkání Anglie ani v utkání na hřišti West Brom, ale proti Barceloně už nastoupil. Bylo však vidět, že není úplně ve své kůži. A proti Spurs by měl znovu nastoupit.

„Trochu se to v utkání s Barcelonou zhoršilo. Mají velké hřiště a díky jejich hře se ten rozdíl ještě zvětšuje. Byl jsem tam pouze já a Maka a proti nám bylo několik soupeřů,“ dodal Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.