Ballack chce do Interu Milán

Bayern Mnichov včera vypadl z osmifinále Ligy mistrů a tak nic nebrání kolotoči spekulací: Kam zamíří největší současná německá hvězda Michael Ballack? Zájem o jeho služby projevují tři kluby. Hráčův agent Michael Becker však prozradil, že jeho klient má v úmyslu oblékat od příští sezony modro-černý dres Interu Milán.

Becker je v kontaktu s Interem a londýnskou Chelsea. Nevyloučil však brzké jednání se zástupci Realu Madrid. „Nemohu nic vyloučit, ale myslím si, že Michael bude hrát v příští sezoně v jednom z těchto tří týmů,“ řekl agent Michael Becker.

Chelsea zatím byla k získání Ballacka nejblíže, ale samotný fotbalista si je vědom velké konkurence v podobě Franka Lamparda. „Ballack si přeje přestup do Interu, protože považuje tento krok za nejlepší ve své profesionální kariéře,“ pokračuje agent. „Ale jak již jsem řekl, zájem mají také Chelsea a Real.“

Podle všeho chce mít Ballack o své budoucnosti jasno ještě před světovým šampionátem. „Ještě než začne MS, mělo by být o všem rozhodnuto. Všechno závisí pouze na něm a ne na mně,“ dodal Becker.

Inter má ze všech tří zájemců největší předpoklady pro získání Ballacka také proto, že se po odchodu Juana Sebastiana Veróna uvolní post ofenzivního záložníka. Inter údajně nabízí německému reprezentantovi smlouvu na čtyři roky, přičemž by měl pobírat mzdu ve výši 3,7 milionů liber.

efotbal.cz

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.