Novinky před zápasem I.

Záložník Frankie Lampard trénoval a pravděpodobně nastoupí. Přínášíme kádr, ze kterého bude trenér José Mourinho vybírat a spekulaci nad naší sestavou…

Rijkaard nechal v posledním ligovém utkání Messiho odpočívat, ale dnes nastoupí hned ze začátku. Chelsea musí vyhrát, jinak se s milionářskou soutěží rozloučí. Kádr Blues je sepsán bez Glena Johnsona, Carltona Colea a samozřejmě dvou hříšníků Essiena a Del Horna.

Nominace CFC: Čech, Ferreira, Terry, Carvalho, Gallas, Makelele, Lampard, Gudjohnsen, J Cole, Robben, Drogba. Cudicini, Huth, Maniche, Diarra, Geremi, Duff, Wright-Phillips, Crespo.

Do brány se chystá Čech, před ním zajisté Terry spíše asi s Carvalhem, napravo další Portugalec Ferreira a nalevo se s těžkou úlohou postaví William Gallas. Trojúhelník uprostřed by měl být podobný- tedy Makelele, Gudjohnsen, Lampard. Veprostřed na hrotu začne buď Crespo nebo Drogba. Podporovat ze stran ho budou Robben a na jedné se rozhodne mezi Joem a Damienem. Vystoupení SWP je zajisté taky možné.

Mourinho naordinoval svým hráčům, aby tlačili a tlačili. „Jediná cesta, kterou zastavit Messieho, je ta, že budeme hrát v 11 a bude bráněn dvěma. S deseti hráči je to nemožné. Zajisté, Barcelona má výhodu, ale my se budeme snažit a bojovat. Jestli je dáno, že Barcelona má postoupit, pak to nebude mít tak jednoduché.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.