Preview: Barcelona vs. Chelsea

Po prvním poločase prohráváme a přesouváme se do Barcelony. Chelsea potřebuje zázrak, zopakuje se historie z minulého roku?

I minulý rok si Chelsea nesla do druhého utkání vizi, že musí vyhrát. Ikdyž se utkání v mnohém shodují, hlavní je, že minulý rok jsme dohrávali v 10 a prohráli na Nou Campu. Letos je naše pozice ještě těžší.

Jestliže Blues chtějí přes Katalánce projít, musí být maximálně zkoncentrovaní a hrát jako o život. Máme hráče, kteří to dokážou- a? už se jedná o kapitána Terryho, Lamparda nebo i Didiera Drogbu. Prognózy odborníků praví: „Kdo vyjde z tohoto souboje vítězně, je největší favorit a pravděpodobně i vítěz celkové LM.“ Jestliže ale CFC chce dál, musí být na hřišti 11 modrých dresů, hrát v menším počtu hráčů a chtít vyhrát se spíše podobá praktikám Kamikatze.

Mourinho ale stejně i Rijkaard mají před sebou velice těžké rozhodování, koho do boje poslat.  Na naší straně do boje rozhodně nezasáhne Del Horno a Essien. I přes zdravotní problémy odcestoval do Španělska Lampard. Ještě se musí zeptat své kolenní šlachy, jestli může hrát, ale snad všichni vědí, že by hrál aspoň chvíli i bez jejího souhlasu.

V tom, abychom Vám mohli aspoň trochu přiblížit sestavy, nám brání oba dva trenéři, kteří prostě odmítají zveřejnit i seznam, z kterého budou vybírat. V naší bráně se dá očekávat Čech, v obraně jistě Terry a nalevo Gallas. Pravá strana asi bude patřit Ferreirovi, protože Johnson zůstal v Londýně a dnes bude hrát za rezervu. K Terrymu do dvojice tedy zbývá Huth nebo Carvalho. Vprostřed Gudjohnsen (nebo Maniche?) a Makelele, dá se očekávat i Lampard. Na křídlech se může prostřídat celý kvartet- Cole, Robben, SWP, Duff a vepředu se pravděpodobně vystřídá Crespo s Drogbou.

U našich protivníků jistě nebude chybět vražedné komando- Ronaldinho, Eto´o, Messi. V obraně kapitán Puyol a v bráně Valdés. Podobně jako před prvním zápasem Vám přineseme snad konkrétnější zprávy o sestavách.

Předpokládaná sestava: Čech - Ferreira, Terry, Carvalho, Gallas - Makelele, Lampard, Gudjohnsen - J.Cole, Robben - Drogba.

Náhradníci: Cudicini - Johnson, Huth, Maniche, Diarra, Geremi, Duff, Wright-Phillips, Crespo.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.