Chelsea může vyfasovat další pokutu

Vedení FA bude vyšetřovat několik sporných momentů z utkání s West Brom. Trest může dostat i José Mourinho za své nevhodné chování.

První moment, který se nelíbil rozhodčímu utkání nastal v 43. minutě, kdy po faulu na Makeleleho hráči Chelsea Halsleyho obstoupili a požadovali o udělení trestu. Něco podobného se odehrálo i v poločase druhém, po zákroku Arjena Robbena na Jonathana Greeninga. Hráč Chelsea potom uviděl červenou kartu a aby toho nebylo málo, José Mourinho za celou situaci rozhodčímu ironicky zatleskal.

„Obě situace jsem nahlásil FA,“ popsal situaci kolem trestů Halsley. To však nebyly jediné situace, které se rozhodčímu nelíbily. Do druhého poločasu totiž nastoupili hráči Chelsea pozdě. „Píš?alku bylo slyšet dlouho dopředu a mí hráči normálně nastoupili k druhému poločasu. Ale netuším z jakého důvodu soupeř přišel pozdě,“ dodal k celé situaci manager hostí Robson.

Hlavní mluvčí Chelsea po utkání vysvětlil, že za celou způsobenou situaci mohl právě kouč  domácích. „Cítíme, že Bryan Robson udával od prvních minut tón utkání. Prakticky od začátku urážel naše hráče a lavičku. Již po 57 sekundách se snažil obvinit Damiena Duffa z podvádění a v tomhle pokračoval až do konce utkání.“

Právě Robsonovi se nelíbila i situace po vyloučení Robbena, kdy podle něj Drogba svým pádem přímo vybízel rozhodčího, aby vyloučil i Greeninga. „Rozhodčí mu to ale nezbašti¨l i z důvodu, že se jej Greening ani nedotkl,“ ohodnotil celou situaci Robson.

David Moyes a John Hollins se dokonce kouče domácích zastali. „Všichni chceme vyhrát, ale na konci utkání je vždy potřeba kousek důstojnosti,“ vyjádřil své přesvědčení Moyes. Jeho kolega Hollins měl námitky k chování Drogby: „Tyhle situaci vyhledává docela často. V tomto utkání se pokusil o simulování také.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.