Crespo věří v zázrak

Argentinský útočník Hernán Crespo nepřestává věřit v postup do čtvrtfinále Ligy mistrů. Doufá, že se na Nou Campu stane zázrak a Chelsea Katalánce porazí rozdílem, který by stačil k postupu.

Barcelona si ze Stamford Bridge odvezla vítězství 2:1, což jí hraje do karet. Část utkání jsme navíc museli odehrát v deseti lidech po vyloučení del Horna. Podle útočníka Hernána Crespa se tím ale nikdo nesmí zabývat. „Musíme se soustředit na odvetu,“ řekl Argentinec.

„Barcelona je po výhře na Stamford Bridge určitě favoritem na postup, ale my jedeme na Nou Camp pro zázrak. Podívejte se třeba na Atlético, které před pár týdny vyhrálo v Barceloně 3:1. My v to musíme také věřit,“ dodal Crespo.

Čech: Můžeme postoupit

V postup nepřestala věřit ani naše brankářská jednička Petr Čech. „Zůstávám optimistou, naše šance na postup je pořád dost velká, souboj s Barcelonou je teprve v polovině,“ řekl Čechíno pro své oficiální internetové stránky.

„Soupeř je pouze o gól vepředu. Je to sice pro něho výhoda, avšak žádný velký náskok to odvety není. My se za svůj výkon v prvním utkání rozhodně nemusíme stydět, bojovali jsme statečně a v jedenácti jsme měli nad Barcelonou navrch. Bylo to jako loni na Nou Campu. Dokud jsme tam byli kompletní, vedli jsme 1:0. Pak bylo vyloučení a prohráli jsme,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.