Levá strana? The Sun má řešení!

The Sun a Jason Cundy pomohli vyřešit Mourinhovi problém, koho poslat na hřiště jako levého beka. Ach děkujeme, to by bez Vás José nevěděl!

Blues se absolutně netajili minulý rok s tím, že by na svou stranu rádi dostali Ashleyho Colea. Tento kup se však nekonal a Mourinho si opatřil „náhradníka“ Del Horna. Fotbalová populace říká, že španělský, takřka neznámý, mladík z Bilbaa příjemně překvapil. Manager Blues ale stále prohlašuje, že Asier musí přidat.

V hvězdné Chelsea je však fronta na každý post. A když je někde v obraně fronta krátká hned ji přispěchá prodloužit William Gallas, který dokáže hrát všude. Španělsko-francouzské duo vytlačilo Brita Waynea Bridge, který radši odešel na hostování do Fulhamu, protože letadlo do Německa prostě musí chytit.

Del Horno dostal příležitost znovu si zahrát proti Barceloně, i když to nebylo v Primera Division. O zákroku na Messiho toho víme všichni hodně, dá se předpokládat že i více než Asier s Lionelem. Takže tedy jediný (nepočítejme rezervu a mladíčky, ostatně Mourinho je taky nepočítá), kdo na post levého obránce může nastoupit je William Gallas.

Cundy a bulvární deník The Sun přišli s úspěšným nápadem, že na levé straně může hrát Gallas! „Myslím, že je nezbytné, aby se William vrátil do sestavy,“ řekl Cundy, který hrál v Chelsea, než se v roce 1992 upsal Tottenhamu. „Del Horno je v děsivém stresu, zároveň si ale myslím, že nemá zas tak hroznou sezónu.“

„Je jasné, že Asier nebyl první v hledáčku Chelsea na post levého beka. Ashley Cole pro ně byl rozumným kompromisem. A a? si Mourinho myslí co chce, má v týmu nejlepšího levého beka široko daleko a tím je William Gallas, proto si myslím, že by ho měl v úterý poslat do hry.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.