Sázení: Naše tipy

Rádi sázíte? Tak neváhejte a zkuste štěstí v následujícím kole anglické Premier League. Ve spolupráci s x-sazky.com Vám přinášíme rozbor zápasů Chelsea, Liverpoolu, Arsenalu a Manchesteru United + další tipy ostatních utkáních.

Wigan – Manchester United
6.3.2006 ve 21.00

Aktuálně druhý tým tabulky Premierleague – MU zavítá na trávník 9. Wiganu. Wigan doma v lize vyhrál naposledy 26.12. a z posledních 8 zápasů má pouhých 6 bodů ( 1–3–4 ). Wigan doma: 14 zápasů – 6–2–6. Domácím bude chybět zraněný Ryan Taylor, jinak má trenér k dispozici všechny hráče. Oba týmy se v této sezóně už 2× střetly – v lize a v Carling Cupu a oba zápasy vyhrál MU 4:0. Z posledních 4 utkání má MU 3 výhry a 1 porážku. MU venku: 14 zápasů 8–3–3. Manchestru budou chybět tito hráči: Alan Smith, Paul Scholes, Quinton Fortune a Gabriel Heinze. Do týmu se naopak opět vrátil útočník Ruud van Nistelrooy. Tento zápas by podle mě měl Manchestr United s přehledem vyhrát, a proto tipuji jasnou 2.

Liverpool – Charlton
4.3.2006 v 18.15

V tomto zápase přivítá Liverpool, který je na 3. místě, 13. Charlton. Liverpool doma v této sezóně prohrál pouze 1× a 2× remizoval, ze 14 zápasů doma má bilanci 11–2–1 a skóre 20:5. Liverpool je v poslední době ve skvělé formě – vyhrál poslední 3 zápasy v lize, v FA Cupu porazil Manchester 1:0, akorát v Lize Mistrů prohrál na půdě Benfiky 0:1. První zápas těchto týmů se hrál v Charltonu a domácí zvítězili 2:0, proto jim Liverpool bude chtít porážku oplatit. Do zápasu by po zranění mohl zasáhnout i Steve Finnan. Vzájemné zápasy obou týmů jsou také ve prospěch Liverpoolu – 13 zápasů: 7–1–5 pro Liverpool. Zato Charlton už venku nevyhrál od října a z posledních 7 zápasů vyhrál jenom 1. Charltonu bude chybět zraněný Gonzalo Sorondo. Myslím si, že Liverpool naváže na své skvělé výkony v domácích utkáních a potvrdí své kvality a doma opět zvítězí. Proto tipuji 1, pro opatrnější 10, ale tam je nízký kurz.

Fulham – Arsenal
4.3.2006 v 16.00

V tomto zápase se utká 14. Fulham se 7. Arsenalem. Fulham je tým, který sbírá body především z domácích utkání – Fulham vyhral 8 z 9 poslednich domacich zapasu a jednou remizoval. Fulham získal ze svých 32 bodů 29 bodů doma, Fulham doma 9–2–2. Do zápasu s Arsenalem nezasáhnou: Matty Collins, Michael Brown a Dean Leacock.

Arsenal tuto sezónu vůbec nepředvádí výkony, na které jsme byli zvyklí z let minulých – až 7. místo v tabulce, Arsenal venku vyhrál v této sezóně pouze tři zápasy. Arsenal venku 3 výhry, 3 remízy a 8 proher!! Podle mě se teď Arsenal bude soustředit hlavně na Ligu Mistrů, ve které v prvním zápase osmifinále porazil venku Real Madrid 1:0 a má velkou šanci postoupit do čtvrtfinále. Arsenal se celou tuto sezónu potýká se zraněnými hráči – určitě si proti fulhamu nezahrajou: Ashley Cole, Sol Campbell, Lauren, Pascal Cygan a Gael Clichy, nejistý je start u Freddie Ljungberga a Robina van Persieho, do utkání možná zasáhne zotavující se Dennis Bergkamp. V tomto zápase tipuji, že Fulham doma neprohraje.

West Bromwich – Chelsea
4.3.2006 ve 13.45

Vedoucí tým Premierleague – Chelsea zavítá na hřiště 17. West Bromwiche. Chelsea v lize prohrála pouze 2 zápasy a 3× remizovala, má na svém kontě už 22 výher. Chelsea má nejlepšího brankáře – Čecha, který o víkendu získal titul „Fotbalista ČR za rok 2005“ dále nejlepší obranu i útok ligy – svým soupeřům už nasázela 54 gólů, přičemž jen 16 jich dostala. Chelsea se v této sezóně s West Bromwichem utkala a porazila ho vysoko 4:0. Vzájemné zápasy těchto týmů jasně hovoří ve prospěch Chelsea: z 5 zápasů jich Chelsea 5 vyhrála se skórem 13:1. Do zápasu nezasáhnou: na straně domácích Nigel Quashie a Zoltan Gera a na straně hostí Frank Lamparad a William Gallas. Tento zápas je celkem jasný a tipuji výhru hostujícího týmu.

Zbytek kola:
Newcastle – Bolton 0
Middlesbrough – Birmingham 10
Aston Villa – Portsmouth 1
West Ham – Everton 1
Manchester C – Sunderland 1
Tottenham – Blackburn 02

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.