Ballack popřel dohodu s Chelsea

Podle britského listu Daily Mail se Michael Ballack dohodl na angažmá se zástupci londýnské Chelsea. Deník to bere jako hotovou věc. Pár hodin poté německý fotbalista Bayernu Mnichov všechny tyto informace razantně popřel.

V červnu Ballackovi končí v Bayernu smlouva, kterou odmítl prodloužit. Padla už jména klubů jako Juventus, Real Madrid či Inter Milán. Podle listu Mail to ale bude jiný klub – Chelsea.

Ballack se prý již dohodl na podmínkách čtyřleté smlouvy, která by mu měla vynést týdenní plat ve výši 121 tisíc liber. Stal by se tak nejlépe placeným fotbalistou Premier League.

Unavuje mě to, říká Ballackův agent

Pár hodin poté se Michael Ballack nechal slyšet přes svého agenta Michaela Beckera, že tato informace je zcela mylná: „Nepodepsal jsem žádnou smlouvu a ani jsem nebyl v Londýně.“

Samotný agent Becker tyto neustálé spekulace považuje už za únavné. „Všechny tyto zprávy se už stávají nudnými a unavujícími. Mohu říct jen to, že Ballack s nikým nepodepsal zatím žádnou smlouvu,“ řekl.

Mail nadále mimochodem napsal, že trenér José Mourinho upřednostňuje Michaela Ballacka před reprezentačním kapitánem Davidem Beckhamem.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.