CHELSEA 3 - 1 COLCHESTER

Nakonec jsme vyhráli, ale stojaté vody naší hry rozhýbal až Joe Cole. Ale přiznejme si, předpremiéra na Barcu by měla vypadat jinak. Nakonec ale postupujeme a můžeme si radovat.

CHELSEA – COLCHESTER 3:1

Branky: 36. Ferreira, 78., 90. Joe Cole – 29. vlastní Carvalho.

Colchester přijel hrdě s hlavou vztyčenou. Mourinho proti nim neposlal naši nejlepší sestavu, ale přece jenom spousta z hráčů jsou reprezentanti svých zemí…

Na začátku bylo plno nepřesností a všechno vyvrcholilo vlastním gólem. Jeho autorem byl Carvalho. No co, stane se, jeho hřích za něho smazal jeho kamarád z repre Paulo Ferreira. Ve 36. minutě totiž využil naší výhodu rohového kopu.

Za tohoto stavu se dohrávalo do konce první půlky. Chelsea se nepodařilo prostřelit brankáře Davisona, který vycítil příležitost, jak se předvést.

Hned na začátku druhé půle Mourinho poslal do boje ofenzivnější hráče. Za mazánka Manicheho přišel Lampard a za mladíčka Diarru Joe Cole. Ten si však své nechal nakonec, aby ze zápasu udělal nervák.

Trochu neviditelný Didier Drogba se do pořádné šance dostal až v 57. minutě a stejně to gól nebyl. Joe už se připravoval  a dvakrát si nebezpečně vystřelil na branku. Gól si ale přichystal až do 78. minuty, kdy už byl pět minut na Chilvers a u nás už se stačil dostat na hřiště místo Duffa Crespo.

Takže jsme v 78. minutě a Joe Cole běží se vztyčenýma rukama a huláká na celé kolo. Strefil se po přihrávce Crespa. Jako třešničku na dortu se Joe trefil v první nastavené minutě.

Takže postupujeme dál v FA Cupu, ve středu nás čeká skoro nadlidský úkol porazit Barcelonu. Ronaldinho a spol. touží po odvetě. Chelsea se ale bude ze všech sil snažit jim zkazit plány.

0 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 0 komentářů