Preview: Chelsea vs. Colchester

Páté kolo FA Cupu musíme absolvovat bez kapitána Johna Terryho a Williama Gallase! Jsme sice favoriti, ale známe se… Colchester bude muset chtě nechtě absolvovat zápas na našem „vynikajícím“ trávníku.

United v minulých čtyřech utkáních v tomto poháru dali neuvěřitelných 16 gólů. V League 1 je tento tým o jediný bod druhý a to má k dobru ještě jedno utkání.

Náš tým je před celosvětově sledovaným utkáním s Barcou. Takže si to spočítejme: pro zítřejší zápas jsou suspendováni Terry a Gallas. Duff s Del Hornem už trénují. Makelele na tom také není nejlépe a je dost možné, že nenastoupí ani proti katalánskému klubu (stačí jen dodat: „A sakra!“).

Což znamená následující: Huth místo Terryho, kapitánskou pásku vyfasuje Lampard maximálně Gudjohnsen. Diarra místo Makeleleho – Mourinho stejně řekl, že chtěl, aby hrál, a tak když je Claude zraněn, je to další důvod, aby si to Lassana zkusil.

Zábava bude na levé straně, protože Del horno nevydrží celých 90 minut a navíc chybět bude také zmíněný Gallas. Mourinho se chce pokochat hrou navrátilce Drogby, takže Crespo si zase jednou užije lavičku.

Mourinho mimo jiného dodal k United toto: „Pokud bude hrát Colchester tak, jak slibují, nebude to pro nás procházka růžovou zahradou. Normálně je dost rozdíl mezi jejich řečmi a mezi výkonem, ale tihle nás klidně zabijí. Můžou si totiž říct- hrajem proti mistrům, prohrajem 4:0! Ale také si mohou říct, že nemají, co ztratit a budou chtít uhrát co nejvíc.“

„Proti Barceloně nebudu muset hráče zkoncentrovat, zbuzerovat a navnadit, ale proti Colchesteru musím.“

Stadion
Název: Stamford Bridge
Kapacita: 42, 420
Rozhodčí: Rob Styles

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.