Kežman: Chelsea vyřadí Barcelonu

Mateja Kežman prohlásil, že větší šance na postup do čtvrtfinále Champions League má londýnská Chelsea. „Hraje zvláštní druh fotbalu, který na Barcelonu zabere,“ myslí si bývalý útočník The Blues.

V Chelsea se neprosadil, přitom patří mezi nejlepší útočníky na světě. Mateja Kežman pamatuje nezapomenutelnou odvetu na Stamford Bridge s Barcou, kterou jsme vyřadili po výsledkách 1:2 a 4:2.

„Myslím, že to tak bude i nyní. Sice oba týmy produkují jiné styly fotbalu, ale Chelsea Katalánce vyřadí, musí si však zároveň uvědomit, že to nebude lehké,“ říká srbský útočník. „José Mourinho je vynikající trenér, který ví, co dělá. Je silně taktický a má tým ze sedmi lidí, kteří s ním neustále pracují, to je neuvěřitelné.“

Mateja varuje Torrese: Chelsea není pro tebe

Kežman v dalším rozhovoru na dálku varuje svého spoluhráče Fernanda Torrese, kterému londýnskou Chelsea vůbec nedoporučuje. „Torres musí být připravený na to, že v CFC nebude hrát tak pravidelně jako v Atlétiku,“ uvedl Kežman.

„Já vím, že Fernando je ve svém kraji taková hvězda jako David Beckham v Anglii. Jestli klub přijme nabídku z Premiership, pamatujte si mé varování,“ uzavřel Mateja Kežman.

Motta: Chelsea na nás bude zkoušet triky

Záložník španělské Barcelony Thiago Motta od nás prý očekává nějaké triky: „Jistě se nás Chelsea pokusí zaskočit nějakými triky, ale my musíme zůstat klidnější než oni. Tým, který zůstane víc v pohodě, vyhraje – a já doufám, že to budeme my.“

Dále Motta odpovídá na otázku španělských novinářů ohledně nekvalitního trávníku na Stamford Bridge. „Je to jejich volba. Možná nás to ovlivní, protože je ten povrch špatný, ale v tomto boji každý tým dělá, co je pro něj nejlepší. A my se musíme přizpůsobit,“ dodal katalánský fotbalista.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.