Mourinho: Stamford Bridge je bramborové pole

„Že jsme se stavem našeho trávníku spokojení? To si můžou myslet jen hloupí lidé,“ řekl dnes José Mourinho, který přirovnal trávník na Stamford Bridge k bram­borovému poli.

Manažer Chelsea řekl reportérům, že naše hřiště sice není nejlepší, ale také má daleko od nejhorších v Premier League. Nicméně přiznává, že pro Chelsea by mohl být tento povrch ve středečním kole Champions League přijatelnější než pro Barcelonu, která více kombinuje po zemi. Navíc trávník bude ještě před tímto středečním osmifinále znovu „rozryt“ při zápase FA cupu proti Colchesteru United.

Španělské noviny obvinily Chelsea, že nechala trávník úmyslně zničit, aby mohla těžit z toho, že se Barceloně bude bídně kombinovat.

„Víme, že trávník není v dobrém stavu, kritiku přijímám,“ řekl Mourinho, ale také dodal, že například Sunderland, Middlesbrough nebo Everton jsou na tom ještě hůř.

„Ale jen hloupí lidé si můžou myslet, že tým jako Chelsea je spokojený s trávníkem jako je ten náš.“

„Jediné, co můžeme dělat, je pečovat o něj, jak nejlépe umíme,“ řekl s tím, že Chelsea na tomto hřišti netrénuje již od začátku sezóny a  nebude na něm trénovat ani před středečním zápasem.

S velkou ironií Mourinho také podotkl: „Protože nemáme žádné technické hráče potřebujeme bramborové pole, abychom porazili Barcelonu, a tak hrajeme na bramborovém poli. Možná byste se měli zeptat v Barceloně, proč mají tolik zranění kolene. Možná je to proto, že jejich trávník je tak dobrý.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.