Clooney chce ve filmu ztvárnit Mourinha

Již delší dobu se píše o tom, že by se měl zfilmovat život Josého Mourinha. Osud portugalského trenéra londýnské Chelsea je podle několika anglických médií ideální na stvoření filmového trháku. Samotný hollywoodský herec George Clooney by si z celého srdce přál, kdyby mohl Mourinha hrát.

Clooney to řekl portugalskému týdeníku Sabado. „Byl bych nesmírně š?astný, kdybych si mohl zahrát roli fotbalového trenéra Josého Mourinha,“ řekla hollywoodská hvězda. Navíc se takřka podobají. „Akorát já mám více šedivých vlasů,“ směje se Clooney. „Ale není to překážka, která by se nedala nějak odstranit. Pro mě by tato role byla zábava,“ dodal.

Zájem o zfilmování příběhu kouče londýnské Chelsea mají především britská média, která o možném budoucím trháku neustále přinášejí úvahy. Samotný Mourinho by se tohoto nápadu nebál, naopak by ho velmi rád přijal. Navíc by chtěl, aby jeho osobu ztvárnil právě George Clooney.

„Producenti by pro moji postavu měli vybrat Clooneyho. Je to fantastický herec a také moje manželka si myslí, že by to byla ideální volba,“ vyjádřil se portugalský stratég.

Kontroverzní trenér je navíc v oblibě u mnoha britských žen. Nedávno se v anketě časopisu New Woman umístil jako nej-sexy muž na šestém místě a zdolal tak i samotného Clooneyho, který skončil na místě jedenáctém.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.