Frank a John se omlouvají fanouškům

John Terry a Frank Lampard se omlouvají fanouškům Chelsea za sobotní prohru s Middlesbrough a také jim děkují za to, jak zpívali a povzbuzovali je i na konci zápasu, kdy už bylo jasné, že prohrají.

Kapitán Chelsea John Terry a záložník Frank Lampard jsou z prohry 0–3 na půdě Middlesbrough velmi zklamaní. Oba přiznávají, že selhali a že je to jen jejich chyba, proto se omlouvají fanouškům, kteří s nimi jeli a podporovali je až do posledního hvizdu.

„Rozumím, že jsou naši fanoušci zklamaní, že jsme k nim na konci zápasu nešli, pár hráčů tleskalo, ale nikdo k nim nešel, všichni jsme šli hned z hřiště do šaten. Po takové prohře jsme se jednoduše chtěli dostat pryč. Byli jsme v rozpacích, zmatení a zklamaní,“ řekl Terry.

„Rád bych se za to a za tu prohru našim fanouškům omluvil, protože byli po celý zápas skvělí. Zpívali a povzbuzovali nás, moc nás potěšilo, že je slyšíme,“ omluvil se kapitán Chelsea.

Lampard se omluvil také a slíbil fanouškům, že už od nich nikdy podobný výkon neuvidí.

„Víme, že jsou nám naši fanoušci oddaní, tak jim chceme ukázat, že si jich ceníme a jsme jim vděční a oddaní taky. Byli jsme takoví, protože jsme byli naštvaní sami na sebe. Nezvykneme si prohrávat a ještě takovýmto způsobem.“

„Snad se už nic podobného opakovat nebude,“ uzavřel Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.