Co se děje v Chelsea...

Drogba už zase trénuje, stejně jako Duff i Asier, kteří se vrátili po krátké pauze způsobené zraněními. Geremi se vyjádřil k přípravě Chelsea na příští zápas a také jsou tu dlaší spekulace médií o možném přestupu Farfána.

Drogba zase trénuje

Útočník Drogba včera po reprezentační pauze konečně zase trénoval ze svými spoluhráči z Chelsea. Poté, co se útočník vrátil Afrického poháru národů, stěžoval si na zhoršení jeho dlouhotrvajících bolestí kolene, a tak netrénoval. Drogbovi reprezentační povinnosti skončili až v pátečním finále, kdy Pobřeží Slonoviny prohrálo s Egyptem na penalty (Drogba svou penaltu neproměnil). Vypadá to ale, že se jeho stav zlepšil, a tak už nic nepřekáží v tom, aby se Chelsea mohla plně soustředit na příští zápas FA cupu s Colchestrem, který bychom měli vyhrát.  

Návrat Duffa a del Horna

Mourinho byl také potěšen tím, že začal trénovat i Damien Duff a náš levý bek Asier del Horno. Duffa trápili nějaké svalové potíže, del Horno měl zase problémy se stehením svalem. Oba jsou však již v pořádku a tak má Mourinho k dispozici po dlouhé době zase kompletní tým. Byl to v podstatě náš první trénink, kterého se zúčastnili všichni hráči z prvního týmu, od sobotní porážky s Middlesbrough.

Zápas s Colchestrem

Další hráč Chelsea, který odjel reprezentovat svou zemi byl Geremi – ten se však vrátil už dřív a v minulém zápase hrál.

„Už jsme se začali připravovat na zápas. Máme velkou šanci dostat se do čtvrtfinále, jelikož hrajeme proti klubu z nižší divize. Víme, že by to mohlo být obtížné, jestliže budou hrát s deseti bránicími hráči, tak se snažíme vymyslet nějakou dobrou taktiku. Navíc hrajeme doma, a tak máme všechny výhody,“  řekl Geremi pro oficiální stránky Chelsea.

Colchester ve čtvrtek ztratil šanci na postup na nejvyšší příčku League one, potom co doma remizoval s Wallsallem 0–0 a ukončil tak svou vítěznou sérii 12-ti zápasů na domácím hřišti. Nyní se Cholchester nachází na druhé příčce League One, na první Southend United ztrácí však jen 2 body.

Jefferson Farfán do Chelsea – jen spekulace

Mezitím se také objevily zprávy o údajné nabídce Chelsea za Jeffersona Farfana. Podle některých médií za něj měla Chelsea nabídnout okolo 6 miliónů liber. Hráčův agent Raul Gonzales však všechny tyto spekulace odmítá: „Není to pravda, žádnou nabídku jsme od Chelsea a ani od jiného evropského týmu nedostali. Pravdou však je, že Jefferson hraje za PSV velmi dobře a skóruje každý týden.“

„Rozhodně jsem si tyto spekulace nevymyslel, abych na Farfána upoutal pozornost. Takto já nejednám. Opravdu žádný evropský tým za něj nepodal nabídku a ani Farfán žádný tým nekontaktoval. Možná v červnu bude mít o Farfána nějaký klub zájem, ale musím říct, že ho rozhodně neprodáme do žádného malého evropského týmu. Podle mého názoru by byl schopen prosadit se hlavně v Anglii, v nějakém velkém týmu, který by znamenal pokrok v jeho kariéře.“

Nakonec Gonzales dodal, že jen Schalke udělalo oficiální nabídku a projevilo zájem o tohoto 21-letého útočníka.

„V prosinci jsme dostali nabídku od Schalke, ale nemělo to žádný další vývoj,“ uzavřel celou situaci ohledně Jeffersona Gonzales.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.