Další starost pro Chelsea: Drogba zraněn!

Utrpení týmu Josého Mourinha se může prohloubit ještě více poté, co se zhoršily problémy Didiera Drogby se zraněným kolenem, které jej provázejí již tři měsíce!

V posledním utkání dostala Chelsea výprask 0–3 od Middlesbrough, což je nejhorší ligová porážka za dob Mourinha na lavičce The Blues. Od odjezdu Didiera na Africký pohár to však nebylo jediné zaváhání.

Tým Mourinha má nyní týden na to, aby se poučil z chyb, které natropil v posledním zápasu. Navíc se již vrátil z NAC Didier Drogba, jenže tato zpráva by nemusela být až tak pozitivní, jak na první pohled vypadá. Útočník Pobřeží Slonoviny varuje, že se mu obnovily problémy s kolenem, které si přihodil taktéž v utkání reprezentace, ale již minulý rok, z tohoto důvodu nemůže podávat 100% výkony, podle svých slov mu zranění dovoluje hrát pouze ze 60%.

„Už tři měsíce mám velké bolesti v koleně,“ připouští problémy Drogba. „Jsem celkem v pořádku, ale nemohu hrát, tak jak bych si představoval. Když kopu do míče nebo měním směr, tak do toho nemůžu jít na 100%. V utkání proti Nigérii jsem sice vstřelil branku, ale míč jsem nemohl pořádně ukopnout, tak jak bych chtěl. Hraji jen na 60% z mých možností.“

„Nemůžu udělat nic výjimečného. Ve skutečnosti opakuji jen to, co jsem se naučil v mém klubu. Snažím se hrát co nejefektivněji.“

Mourinho nejprve preferoval, aby místo poháru zůstal ve svém klubu a navíc jestli se zhoršily jeho problémy, tak José bude mít v útoku jen dvojici Crespo, C.Cole. Gudjohnsen sice může znovu po delší době nastoupit v útoku, ale v současnosti si užívá pozici středního záložníka.

„Mourinho mi před začátkem turnaje řekl: Jsi na dovolené, musíš se vrátit dokonale čerstvý. To byl důvod, proč chtěl, abych zůstal místo NAC v Chelsea,“ zakončil Drogba.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.