Kenyon potvrdil vážný zájem o Mikela

Výkonný ředitel Peter Kenyon opět potvrdil velký zájem na podepsání profesionální smlouvy s Johnem Obi Mikelem. To však nechce povolit Manchester United, který tvrdí, že se již dávno Mikel upsal Rudým Ďáblům.

Kenyon řekl, že zájem ze strany Chelsea je vážný a pokud to nakonec bude možné, Mikel v létě přijde na Stamford Bridge. „Byli jsme informováni, že John Obi Mikel chce hrát za Chelsea,“ uvedl výkonný ředitel The Blues.

„Pokud bude dostupný, rádi s ním podepíšeme smlouvu,“ dodal Kenyon. Proč je celá věc tak složitá?

Článek z 31. ledna (autor: alex) - Mikel by rád přestoupil do Chelsea, ale v jeho dalších fotbalových krůčcích mu brání hned několik faktorů. Vedení Manchesteru United poslalo devíti stránkový dopis představitelům FIFA. Součástí něho jsou i důkazy, že tým z Old Trafford již měl s Obi Mikelem podepsanou legální smlouvu, ale agenti pracující pro Chelsea prý zajistili jejich zmizení.

John Obi Mikel se rozhodl takto: „Myslím, že Chelsea je pro mě v současné době nejlepší řešení." Dokonce se již potkal s José Mourinhem: „Ovšem, že jsem ho potkal – je příjemný pracovník, brilantní kouč a fantastický muž."

Několik dní po podepsání kontraktu s ManUnited Mikelův agent prohlásil, že vše bylo podepsáno pod nátlakem a mělo by to tak být anulováno. FIFA musí ještě udělat několik potvrzení.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.