Mourinho: Zasloužili jsme si to...

Manager Chelsea José Mourinho po prohraném utkání s Middlesbrough připustil, že jeho svěřenci utrpěli nejhorší porážku od doby, kdy usedl na trenérskou lavičku.

Byla to teprve třetí porážka svěřenců Josého Mourinha v 64. utkání anglické ligy, ale také zdaleka nejhorší. Dvě předchozí porážky utrpěli The Blues vždy na cestách po Manchesteru, jednou v utkání s United a v minulé sezoně na hřišti jejich rivala City. Obě prohráli 1–0 a Mourinho si o obou utkáních nemyslel, že Chelsea musela prohrát, ale dnes přiznal, že si z The Riverside nezasloužili odvést ani bod.

„Když prohrajete, tak máte poté vždy špatný den. Zvláště když neprohráváte tak často,“ truchlil Mourinho. „V Chelsea to byla pro mě teprve třetí ligová prohra a vy jste mohli vidět, že také nejhorší. V minulé sezoně jsme prohráli s ManCity 1–0, ale nezasloužili jsme si to. Letos na půdě ManUtd jsme prohráli také 1–0, ale opět to nebylo zaslouženě. Až po dnešním výkonu to byla zasloužená prohra.“

„Myslím, že 3–0 je opravdu hodně. Zvláště když nehráli tak dobře, aby nám mohli vstřelit tři branky. Ve druhé polovině bránili s deseti muži a hráli pouze na prostoru 20ti metrů. Zápas ale trvá 90 minut, to není pouze o druhém poločase a nastavení. Soupeř bojoval od první minuty a zasloužili si tři body, za to my jsme si zasloužili prohrát.“

„Začali jsme velmi pomalu a dostali hodně legrační branku hned v úvodu. Abychom s tím něco udělali, tak jsme potřebovali do druhého poločasu jít za stavu 1–0 a ne tak, jak to nakonec dopadlo. Dostali jsme znovu hloupou branku a na té třetí mi už moc nezáleželo,“ dodal Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.