Kenyon: Chceme být milováni

I přes skvělé výkony v posledních letech je Chelsea pro veřejnosti brána jako ‘záporný klub‘ a to by chtěl Peter Kenyon změnit, podle něj by měl být tento londýnský klub milován.

K tomuto dopomohly i kauzy kolem Ashley Cola nebo Sven Goran Erikssona, Kenyon však trvá na tom, že klub ze Stamford Bridge nikdy neměl v úmyslu vyvolat něco, co by mohlo poškodit reputaci Chelsea. „Každý má rád, když je milován, že?“ pronesl Kenyon.

„Samozřejmě, dělali jsem věci trochu jinak, také bychom to podruhé již neudělali. Nemyslím, že by jsme chtěli být viděni jako arogantní, protože nikdy jsme tyto kontroverzní situace nedělali vědomě.“

„Měli bychom být zklamání, jestli to jsou ty věci, které nás poškozují. Jsou tady určití lidé, kteří jsou rádi, když je všichni nenávidí, ale my by jsme radši byli milovaný klub,než aby nás veřejnost neměla ráda. Ale stejně chceme z Chelsea udělat ten nejlepší klub.“

„Neustále se mluví o tom, jak Chelsea dominuje fotbalu a ‘vraždí‘ jej tak. Lidé se dívají na sílu, věk a stabilitu našeho kádru a to je to, co je rozrušuje. My jsme ale velmi týmoví, ale lidé toto nemohou příliš posoudit,“ zakončil Kenyon.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.