SWP sleduje soupisku na MS

Čtyřiadvacetiletý záložník londýnské Chelsea Shaun Wright-Phillips stále odhodlaně sleduje místa v anglickém národním mužstvu, který pojede na Světový šampionát konaný v létě v sousedním Německu.

Wright-Phillips po dlouhé pauze konečně hrál ve středečním zápase FA cupu, kde Chelsea přejela Everton 4–1. Shaun ukázal, že je ve formě a zařídil i jeden gól – po tom, co se po faulu na něj pískala penalta a tu Frank Lampard, jak jinak, proměnil. SWP teď doufá, že mu dá Mourinho více šancí v zápasech a tím bude mít i větší šanci jet na MS. Také doufá, že je stále v plánech Svena-Görana Erikssona.

SWP si připouští, že jediné, co teď může dělat je snažit se hrát, jak nejlépe umí a že konečné rozhodnutí, zda pojede na MS nebo ne, není v jeho rukách, ale v rukách Erikssona.

„Je to na Svenovi, jestli pojedu nebo ne. Já jen můžu doufat, že mě pořád má ve svých plánech a že mu dokážu, že by mě mohl potřebovat. Všechno, co můžu udělat je hrát dobře za Chelsea. Minulý středeční večer jsem  podal zatím svůj nejlepší výkon v dresu Chelsea a doufám, že příště budu ještě lepší. José mi dal šanci a já musím využít i další, kterou mi dá a je jedno, jestli to bude 45. nebo 10. minut," řekl.

„Tým mi pomohl zlepšít se jak na trávnku, tak mimo něj. Dodali mi sebedůvěru a odvahu. Vím, že je těžké se v Chelsea prosadit, ale to jsem také čekal."

„Abych hrál častěji musím se zlepšit. Pracuji velmi tvrdě, dívám se na videa, jak hraji a snažím se stát lepším hráčem. Je to těžké, ale myslím, že jsem našel formu a že se už budu jen zlepšovat," dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.