Cole nepřipouští spiknutí proti Barceloně

Hvězda Chelsea Joe Cole si nemyslí, že by v současné době byl na Stamford Bridge špatný trávník proto, že za 14 dní přijede Barcelona.

Poslední šampióni anglické ligy v neděli na tomto hřišti dokázali porazit Liverpool a Joe věří, že kvalita trávníku nebude týmu Josého Mourinha působit větší problémy. „To - co nás žene kupředu – je, že chceme být lepší, než jsme byli v minulé sezoně," vysvětlil Cole pro SkySports News.

„Loňská sezona byla pro Chelsea ohromná, ale letos chceme být ještě lepší a ne jenom letos, ale každý týden. Je skvělé být součástí a hrát za tak fantastický klub. Znáte to, je obtížné hrát na takovém povrchu, ale musíte se s tím vypořádat. V této části roku je takových hříští hodně."

„Musíte se soustředit na více věcí najednou, než pouze na vaše další kroky, ale nám se tohle dařilo dobře, aspoň myslím. Utkání bylo náročné na fyzičku, byla to opravdová válka. Bylo to jako když někdy cestujeme pryč a hrajeme na cizích hřištích. Prokázali jsme, že můžeme na hřišti improvizovat."

„Nic o kvalitě hřiště nevím," vyjádřil se k stavu trávníku. V médiích se spekuluje, že by to mohl být na utkání s Barcelonou záměrně, Joe si to nemyslí a rozhodně si s tím hlavu neláme, „Ronaldinho hrával na plážích Copacabana a tak si nemyslím, že pro něj bude na Stamford Bridge nějaký větší problém."

„Opravdu myslím, že personál, který má na starosti kvalitu trávníku, odvádí skvělou práci. Ale s počasím, které tu teď panuje, tak trávník není v obvyklé kondici. Ale a? se stane cokoliv, tak Barcelona přijede až za dva týdny. Nevím, co se právě teď chystá, ale bude to stejně těžké pro všechny."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.