Aktuální situace kolem Neymara

Agent talentovaného mladíka ze Santosu přiznal, že jeho svěřenec brzy popřemýšlí o své budoucnosti a případném přestupu do evropského klubu.

Wagner Ribeiro ale také popřel, že by do Santosu dorazila další nabídka od londýnské Chelsea, která byla s přestupem tohoto útočníka poslední dobou velmi často spojována.

Ribeiro dále odmítl možnost, že se Neymar chystá změnit agenta. V Brazílii totiž byl Izraelec Pinhas Zahavi a vyrojily se spekulace, že se snaží mladíka „přetáhnout“ k sobě do Evropy.

„S Pinim spolupracuji. Pan Zahavi se svojí ženou utekli před zimou do Brazílie. Nyní jsou už zpátky doma,“ vysvětlil vše Ribeiro. „Spojování Neymara s Chelsea je již minulostí. Bylo tomu tak hlavně proto, že Neymar chtěl odejít. Zůstal a všichni ho v tomto rozhodnutí podpořili.“

„Řekl jsem Neymarovi že je tu považován za vzor. Musí být příkladem pro děti a teenagery. Není to obyčejný fotbalista a vždy to chápal. Má rodinu, která ho velmi podporuje v tom co dělá. Má za sebou dobrý rok, ale přihodily se i nepříjemné události. Dokázal se s nimi vypořádat a myslím, že v Santosu konečně dozrál,“ zakončil Ribeiro.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.