Chelsea připravena přivést mladou naději

Freddy Adu je podle zpráv stále v kontaktu s Chelsea Londýn, ta je za něj připravena nabídnout 5 milionů liber, aby jej přivedla na Stamford Bridge.

Velmi vysoce hodnocený Adu hraje americkou MLS ligu za DC United a dokonce již nastoupil i za reprezentaci USA, svůj debut ti odbyl letos v lednu, v současné době je pro většinu evropských velkoklubů velmi žádaným zbožím.

Podle BBC Sport Chelsea neustále monitoruje situaci kolem nadaného mladíčka, kterému je teprve 16 let, a doufá, že s ním co nejdřív uzavře smlouvu, ačkoliv přestup není tak aktuální, jak bylo předesláno.

Manchester United je bezesporu velkým kandidátem na tohoto útočníka, který se narodil v Ghaně, ale reprezentuje USA, avšak naděje Chelsea na jeho zisk jsou větší, než kohokoliv jiného.

Pokud budou The Blues chtít tuto nedějí získat, tak musí mít nejenom Aduv podpis, ale i souhlas s Major League Soccer, ale díky klubovým penězům to nebude významnější problém. Jeden z Aduových agentů pronesl: „Rád bych všem oznámil, že se v tomto okamžiku o Fredyho zajímá spoustu špičkových klubů. Dbáme na skutečnost, že mu v létě bude 17 let. V současnosti není nic rozhodnutého."

Vedení Chelsea se s ním poprvé setkalo v roce 2004 na předsezóním turné po USA a společně s jeho matkou ho pozvali na zápas s AC Milan.  

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.