Zola jako trenér CFC

Gianfranco Zola připouští, že by se někdy v budoucnu rád vrátil do Chelsea např. jako trenér mladých fotbalistů. Legenda ze Stamford Bridge je teď na pár dní zpátky v Anglii, aby se zúčastnila charitativního zápasu v Macclesfiel­d Town.

Při této příležitosti se byl Zola podívat i na nedělní zápas Chelsea proti Liverpoolu, na kterém seděl vedle majitele Chelsea Romana Abramoviče. Bývalý italský reprezentant a hráč Chelsea říká, že jeho srdce je stále Modré, a že by se rád např. jako trenér mladých talentů do Chelsea jednoho dne vrátil.

„Stále jsem s Chelsea," řekl pro Sky Sports News. „Vedení je se mnou stále v kontaktu."

„Je to něco, co bych rád dělal jednoho dne (koučování mladých hráčů), mohl bych jim předat moje zážitky a moje znalosti. Myslím, že jednou to chci dělat, ale zatím ne teď, nyní jsem se totiž rozhodl pro něco jiného – chci strávit čas s mojí rodinou, na kterou jsem předtím neměl tolik času."

„Sponzor Maccesfield Townu A-Line mě pozval, abych hrál tento zápas, řekli mi důvod a já myslím, že je to dobrá příležitost k tomu udělat něco užitečného a navíc přitom můžu hrát fotbal, který pořád hraji moc rád," dodal Zola. Tento charitativní zápas se hraje ve čtvrtek večer v Moss Rose.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.