Gallas pozměnil svůj názor

Obránce Chelsea změnil svůj pohled na své místo v sestavě a najednou je spokojen, přestože nehraje na postu stopera.

Tendence Josého Mourinho stavět francouzského reprezentanta na kraj obrany vyvolala řadu nespokojeností. Gallas si často stěžoval, že by rád hrál na stoperu s Johnem Terry, ale až teď se plně do své role adaptoval a je nadmíru spokojen.

O jeho služby se začal znovu zajímat Juventus a dlouho vypadalo, že by Gallas Chelsea mohl po sezoně opustit. Příčinou je i stále nepodepsaný nový kontrakt, který Francouz stále neprodloužil.

Nicméně bývalý hráč Marseille prohlásil, že se konečně adaptoval na post, který v Chelsea zastává. Také je spokojen se svou úvodní brankou proti Liverpoolu. „Když jsem viděl míč v síti, tak jsem měl velkou radost," pronesl spokojeně William.

„Mí přátelé mi dokonce řekli, že mě nikdy v takovém stavu neviděli. V tomto momentě si to užívám, mám velkou radost, když mě trenér nechá hrát, a? už vpravo nebo dokonce vlevo."

„V listopadu jsem si stěžoval, ale teď je po všem, zkusím myslet pozitivně. Mé velké kvality jsou v možnosti hrát kdekoliv v obraně, tak se chci přizpůsobit," dodal Gallas.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.