José: Nejlepší byl Crespův gól, ten neuznaný

Manažer José Mourinho na po zápasové tiskové konferenci prohlásil, že byl jak s výsledkem, tak s herním projevem maximálně spokojený. Jeho protějšek Rafael Benítez měl plné řeči, především co se týkalo červené karty.

„Liverpool začal velmi dobře, v jednu chvíli byl hodně nebezpečný,“ tvrdí José Mourinho. „Ale my jsme bránili opět důkladně, což nám pomohlo nastartovat naší útočnou fázi na sto procent.“

„Když jsme skórovali, utkání bylo stále otevřené, akorát jsme měli výhodu v jedné brance navíc. Jaký byl nejlepší gól? Samozřejmě ten Crespův, který nebyl uznán. Ale dá se to pochopit, vždy je pro pomezního obtížné, když lidé – jako jsou Crespo nebo Robben – hrají,“ dodal portugalský trenér s úsměvem na tváři.

To jeho protějšek Rafael Benítez měl o několik vrásek navíc. Především neustále mluvil o vyloučení gólmana Reiny, jako by Chelsea hrála přesilovku od desáté minuty a díky tomu bylo celé utkání ovlivněno.

„Ta červená karta je šílená. Vím, že Reina udělal chybu, když se dotkl Robbenovi tváře, ale ten spadl jakoby měl strávit týden v nemocnici,“ kroutí otráveně hlavou.

„Co se týče utkání, vytvořili jsme si několik šancí, dokonce jsme měli první půli pod kontrolou,“ lituje zmařené příležitosti stáhnutí náskoku španělský kouč Rafael Benítez.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.