Preview: Blues v Reds

Když na Liverpool narazíme v Premier League, je to až dokonce hra s nasazením a se spousty góly. Když nás k nim přiřadí los LM, většinou stěží padne nějaký ten gól. Jak to bude v souboji titánů zítra?

Šlágr dalšího kola Premiership je jasný. Potká se její vítěz a vítěz Ligy Mistrů. Kvalita zaručena. Minule jsme Liverpool na Anfield Road vyřídili 4:1. Zítra ale budeme hrát na našem stadioně.

Blues doufají, že už bude v pořádku Carlton Cole a bude moci nastoupit, Didier Drogba je stále v Egyptě a tak „trochu" postrádáme hrotové útočníky. Gérémi také reprezentuje a Essien stále nemůže nastoupit. Ferreira má stále drobné problémy. Na straně Reds visí otazník nad Jamiem Carragherem, Mohamedem Sissokem a Xabim Alonsem. Robbie Fowler by se měl zařadit po boku Crouche a Cissého, kteří neskórovali ve svých posledních šesti zápasech. 

Pokud se trefí Frank Lampard, a všichni bysme si přáli, aby to byla pravda, bude to jeho padesátý gól v PL v modrém dresu. Pokud nastoupí Gallas, bude to jeho 200. zápas za Chelsea. Na druhé straně si Luis Garcia může zahrát svůj padesátý match.

Proti sobě se také postaví dva nejlepší reprezentanti. Frank Lampard a Steven Gerrard. Vyjma možná tak maximálně Ronaldinha nikdo nemá lepší standardní situace. Trenér Benitez se nechal slyšet, že na Stamford Bridge jedou vyhrát, ale celkově už Chelsea nedostihnou. Sir Alex Ferguson přeje Reds hodně štěstí do zápasu.  

Naopak Lampard ještě nevidí pohár v modrých rukách: „Je to důležitější hra pro ně než pro nás. Snaží se stáhnout patnáctibodový náskok. Bylo tu pár statistik, že honba za pohárem už je ukončena. My sami si to ale nemyslíme. Nechtějí dohnat jen nás, ale i Manchester United."

Stadion
Název: Stamford Bridge
Kapacita: 42, 420
Sestavy

Chelsea: Cech, Cudicini, Johnson, del Horno, Gallas, Terry, Carvalho, Huth, Lampard, Makelele, Gudjohnsen, Maniche, J Cole, Robben, Duff, Crespo, Diarra, Wright-Phillips, Pidgeley.

Liverpool: Reina, Finnan, Carragher, Hyypia, Agger, Warnock, Riise, Traore, Luis Garcia, Gerrard, Hamann, Alonso, Sissoko, Kewell, Crouch, Cisse, Morientes, Fowler, Carson, Dudek, Kromkamp.

RozhodčíAlan Wiley- žádné naše utkání v této sezóně ještě nepískal. V 21 utkáních dal čtyři červené a 62 žlutých. To je přibližně tři a kousek na utkání. 

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.