Terry a Tiago

John se směje lidem do tváře- má důvod, Tiago by se vůbec nebránil návratu do Londýna aneb co nového v anglické metropoli…

John Terry: Krize? Cože?

Skoro celá fotbalová veřejnost si myslí, že Chelsea je v krizi. Poslední zápasy buď remizovala nebo vyhrála jen o jeden gól. Náš kapitán však neztrácí dobrou náladu a jemu samotému vůbe nepřijde že svěřenci Mourinha v nějaké krizi jsou. „Je to šílený, že lidi říkají, že jsme v krizi!" řekl The Mirror a sám se tomu ještě jednou zasmál. „Jasně, pár utkání jsme remizovali, a pár jsme vyhráli jen o gól, ale to je prostě fotbal! Tak to je! Šance máme, ale někdy je těžší je proměnit! Víme, že naší neš?astnou sérii, jak jí mnozí nazývají, zlomíme proti Liverpoolu. Proti Reds musíme být extra silní a já věřím, že se na ně dokážeme připravit."

Tiago: Minulá sezóna pro mě byla jako sen!

„Jednoho dne bych se chtěl vrátit do Chelsea. Minulá sezóna byla ta nejlepší, co jsem kdy zažil," zasnil se portugalský reprezentant, který hrál za CFC v minulé sezóně. Odešel do Lyonu, z kterého přišel Michael Essien. Tiagovi bylo jasné, že když je v týmu ghanský reprezentant, on nemá šanci. V Olympiqu nastupuje skoro pravidelně a dost často odehrává celé zápasy. „Zamiloval jsme si fanoušky, klub, stadion, město prostě všechno! Byl to klub, ve kterém jsem byl opravdu štastný," řekl TSF. „Rád bych dostal ještě jednu šanci, abych pak mohl odejít ze Stamford Bridge jinak, než jsme to udělal minulé léto."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.