Vše o Gerrardovi

Steven Gerrard oznámil, že neprodlouží smlouvu s Liverpoolem a tým vítěze Ligy mistrů hodlá opustit.

Začalo se spekulovat o přestupu do Chelsea nebo Realu Madrid. První nabídka Blues na 32 milionů liber byla odmítnuta.

Zdroj blízký Gerrardovi oznámil, že hráč je připraven stěhovat se do týmu anglického mistra. Real Madrid má také o anglického reprezentanta zájem, už také podle zpráv nabídl 35 milionů liber.

Očekává se, že zvýšenou nabídku Chelsea Liverpool obdrží během dnešního dne a přestupu Stevena Gerrarda na Stamford bridge nebude už nic bránit.

AKTUALIZOVANO 9:56 Liverpool požaduje za Stevena Gerrarda 40 milionů liber nebo Chelsea může nabídnout 25 milionů liber a křídelního záložníka Damiena Duffa. Liverpool se také zajímá o Williama Gallase a Joe Cola

AKTUALIZOVANO 10:05 Objevily se zpávy, že vše může být vymyšlené a Gerrard může zůstat v Liverpool. Informaci přineslo několik na sobě nezávislých anglických deníků. A také oficiální stránky klubu lfc.tv, Rick Perry oznámil:„Steven za mnou ráno přišel a sdělil mi, že změnil názor a že chce v Liverpoolu zůstat!“

AKTUALIZOVANO 13:32 Steven Gerrard je připraven podepsat 4-ročný kontrakt s FC Liverpool. Chelsea tím ztratila naději na jeho angažování. Její snahy se obracejí k Shaun Wright-Phillipsovi z Manchesteru City. Nabízí za něj 18 milionů liber, Man City požaduje 22M liber.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.