Geremi je v týmu Chelsea š?astný

Pracovitý záložník je navzdory své menší vytíženosti v Chelsea š?astný. Sám Geremi to potvrdil v rozhovoru pro SkySports.com. Kamerunský reprezentant měl jednou nohou nakročeno do základní sestavy Chelsea, ale nyní je na Africkém poháru, kde reprezentuje svůj národní tým.

Podíl na vítězství měl i v utkání proti DR Kongo, kdy dokonce svojí brankou otevřel skóre. Utkání nakonec skončilo vítězstvím Kamerunu 2–0.

„Doposud se mi v Chelsea dařilo," informoval Geremi SkySports.com, „několik posledních utkání jsem hrál pravidelně a věci šly pro mě dobře. Vyhrávali jsme a to je pro tým velmi dobré. Jsem š?astný."

„Myslím, že náš manager, prokáže ještě hodně, protože je jeden z nejlepších na světě. Jako osoba je docela hodný, ale ve své práci je docela obtížný na pochopení. Když něco říká, tak myslím, že ze všeho nejvíc miluje, když to respektujete. Nemá rád to, když ho někdo nerespektuje, a proto když pracuje, tak je to pro tým vždy dobře."

Geremi odmítl přiznat, že by Chelsea už měla jistý druhý titul anglického mistra v řadě. „Ještě jsme matematicky nevyhráli," tvrdí Geremi, „nemůžete říct, že by jsme už vyhráli, a proto budeme pokračovat ve stejném úsilím."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.