Čech znovu podepíše!

Petra Čecha dělí jen několik hodin od podepsání nové smlouvy. Chce prodloužit potom, co v klubu 18 měsíců slaví jen úspěchy. Navíc si podle všeho finančně polepší, za rok by měl brát 110 milionů korun!

Do Londýna z Rennes přišel ještě před Mourinhem, který mu ale řekl, že i když přišel dřív, počítá s ním. Český brankář dokázal z brány vyštípat Cudiciniho a chvála na jeho adresu zněla všude.

Petr má smlouvu zatím do roku 2008. José si ho však chce udržet na delší dobu. Před mladým ochráncem naší svatyně leží prý velice lukrativní nabídka do roku 2010. V té stojí, že Čech by měl vydělat přibližně 110 milionů korun. Tím by se stal třetím nejlépe placeným českým hráčem hned za italskými válečníky Nedvědem a Jankulovskim.

„Všechno domlouváme a vyvíjí se to velice dobře,“ řekl Petrův agent Pavel Zíka. „Ve středu je tiskovka, tam se všechno dozvíte.“

Smlouva zahrnuje i marketingová práva, což pro Čecha znamená, že se zařadí po bok nejznámějších tváří Terryho, Lamparda a Mourinha. Tedy do hvězdné galerie, kam určitě patří.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.