Kdo bude trénovat Anglii?

Anglická média i agentura Reuters hledají náhradu za trenéra anglické reprezentace Sven-Görana Erikssona. Výkonný šéf Peter Kenyon si je jistý, že manažer Chelsea José Mourinho to nebude.

„Dal jasně najevo, že o toto místo se nezajímá a my jsem dali jasně najevo, že ho nepustíme,“ řekl Kenyon pro BBC Radio.„Chelsea má rád, jeho rodina si oblíbila Londýn a je spokojený s našimi plány do budoucna, chce do nich patřit.“

Místo reprezentačního kouče bude volné poté, co Sven-Göran Eriksson opustí tým po mistrovství světa. 57letý Švéd odejde dřív kvůli kauze v novinách, i když má kontrakt až do roku 2008. Všechna britská média nyní spekulují nad tím, kdo zaujme jeho židli. Angličané se zahraničnímu kouči nebrání, nyní se nejvíce spekuluje o Hiddinkovi. Mourinho byl horká novinka, ale Kenyon tyto spekulace naprosto popírá.

„Má smlouvu ještě na dalších šest let a absolutně by nám nevadilo, kdyby u nás zůstal déle.“

Erikssonovo jméno je hodně spojováno s Aston Villou, kterou by mohl v příští sezóně převzít. S tou se Mourinhův tým setká 1. 2. José už před lety rozhlásil, že jeho největším snem je koučovat portugalskou reprezentaci. Od té ještě nabídku nedostal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.